Co ano a co ne

Při odkyselování organizmu, stejně jako při detoxikaci, nám mohou účinně pomoci některé z preparátů dostupné na našem trhu.

Co ano?

Většina přípravků určená k udržení acidobazické rovnováhy organizmu pomáhá neutralizovat škodlivé kyseliny, odstraňovat z těla usazené odpadní látky a doplnit vhodné minerály.

Bylinné směsi

Bylinky jsou velice účinným pomocníkem při odkyselování nebo detoxikaci. Lépe však je spolehnout se na již namíchané směsi bylin, kde máme jistotu přesného dávkování. Takové čaje nám pak dodají i potřebné minerály.

Multivitaminy

Není od věci doplnit nejdůležitější vitaminy a minerály v potřebných dávkách. Pomůžeme tak organizmu rychleji nastolit rovnováhu. Vyváženou kombinaci nabízí například přípravek Rosen Multivitamín.

Tablety

Na našem trhu existuje velká spousta tablet podporujících odkyselení organizmu, určitě je z čeho vybírat. Obecně ovšem platí, že vhodnější jsou tablety rozpustné, které se snadněji vstřebávají a tělo je dokáže zužitkovat celé.

Koupele

Určitě není od věci dopřát si občas i odkyselující koupel. Ta pomáhá vyrovnávat pH pokožky, zprůchodnit póry a odplavit kyseliny a toxiny kůží. Účinné jsou solné, bylinné nebo přímo koupel s léčivými účinky hnědé rašeliny RosenSPA, která detoxikaci aktivně podporuje. Zakoupit je můžete například v lékárnách.

Co ne?

Všeho moc škodí, říká jedna lidová moudrost a nelze, než jí dát za pravdu. Stejně, jako není pro náš organizmus vhodné překyselení, není vhodný ani druhý extrém: zásaditý organizmus, tzv. alkalóza. Vykazuje-li naše tělo hodnoty pH nad 7,44, je třeba s odkyselováním rozhodně přestat. I alkalóza může být velice nebezpečná.

Vše o odkyselení

Jak překyselení rozpoznat

Jak překyselení rozpoznat

Tak jako umíme my dávat najevo svou nespokojenost, dokáže totéž i naše tělo. A dokáže být při projevech neladu pěkně úporné.
Jak na odkyselení

Jak
na odkyselení

Odkyselení je proces, který nás nemusí nijak zásadně omezovat, ale jehož účinky už po pár dnech sami na sobě poznáme.
Kyselinotvorné potraviny

Kyselinotvorné
potraviny

Pokud se chystáme své tělo odkyselit, z našeho jídelníčku bychom měli vyloučit kyselinotvorné potraviny.
Kdy se překyselujeme

Kdy
se překyselujeme

Vše v našem organizmu by mělo být pěkně v rovnováze, a to samozřejmě platí i o kyselých a zásaditých složkách.
Cose v těle děje

Co
se v těle děje

Nejen láska prochází žaludkem. Procházejí jím také kyseliny a zásady. Nebo, přesněji řečeno, žaludek je jejich výrobcem.
Zásadotvorné nebo neutrální potraviny

Zásadotvorné nebo neutrální potraviny

Aby se nám s odkyselováním snadněji začínalo, přinášíme přehled potravin, které by měly tvořit trvalou součást našeho jídelníčku.
Stopovéprvky

Stopové
prvky

Odkyselení nespočívá jen v upravení stravy. Svému tělu, pravděpodobně dlouhou dobu zanášenému kyselinami, je pro správnou funkci a dosažení rovnováhy ...
Následkypřekyselení

Následky
překyselení

Ne nadarmo se o překyselení organizmu hovoří jako o jedné z nejnebezpečnějších civilizačních nemocí, jehož nejtěžší stadia mohou vést až k úmrtí.

logo male

RosenPharma a.s.

RosenPharma a.s. je českou farmaceutickou společností a na našem trhu působí již bezmála dvě desetiletí. Specializuje se na technologii výroby léčiv. Od samých počátků dbá na vysokou kvalitu přípravků a na prověřené receptury založené na čistě přírodní bázi. Odkaz na hlavní stránky: www.rosenpharma.cz